صفحه اصلی
تبریزلاگ چیست؟
گروه کاربران گنو/لینوکس - یونیکس تبریز یا «تبریز لاگ یا تبریکس» گروهی مستقل از کاربران کامپیوتر علاقه‌مند به گنو/لینوکس ساکن تبریز است. این گروه بیش از ۹ سال سابقه فعالیت دارد . تم محوری جلسات تبریزلاگ عبارت است از نرم افزار آزاد - درحقیقت میتوان گفت چون گنو/لینوکس دارای شرکت خاصی نیست و آزاد می باشد لاگ ها نقش مشاوران منطقی را ایفا میکند. . با این حال، فعالیت‌های متفاوتی از جمله معرفی توزیع‌های آزاد گنو/لینوکسی، معرفی انواع سیستم‌عامل‌های آزاد خانواده‌ی بی‌اس‌دی، نصب آنها، محتوای آموزشی و حتی بحث آزاد در حوزه‌ی تئوریک نرم افزار آزاد نیز به طور همزمان در این اجتماع دنبال میشوند. در واقع تبریزلاگ یک اجتماع از کاربران نرم افزار آزاد است که مایلند دقایقی را در کنار هم سپری کنند.(این جلسات میتواند رایگان یا با هزینه جهت حمایت لاگ باشد .)
شرکت در جلسات این گروه برای عموم آزاد است. شما نیز چنانچه علاقه‌مند هستید میتوانید در جلسات آن شرکت کنید و دانش خود را با سایر اعضا به اشتراک گذاشته و یا از دانش آنان استفاده کنید.
تابلوی اخبار و جلسات

( لطفا به تاریخ جلسات دقت شود )

RSS Feed

: مکان جلسات گروه به شرح زیر است
تبریز، خیابان شریعتی جنوبی، نرسیده به چهارراه 17شهریور، جنب قنادی نیاگارا، ساختمان شماره 2، مجتمع آموزشی البرز - در صورت نیاز میتوانید جهت پیداکردن مکان جلسه با شماره تلفن 09141100257 (یاشار اسمعیل دخت) تماس حاصل فرمایید . ر